La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1788 Culés

1

Niestety kolejna teoria spiskowa coraz bliżej. Jarosław Kaczyński w rozmowie z tygodnikiem "Sieci" powiedział, że być może trzeba będzie wprowadzić przymus szczepień.

"Być może trzeba będzie politycznie bardzo dużo zaryzykować, jeżeli zachęty nie wystarczą".
https://www.wnp.pl/parlamentarny/spoleczenstwo/kaczynsk-bez-zaszczepienia-duzej-czesci-spoleczenstwa-nie-zwalczymy-tej-zarazy,143595.amp

Mam nadzieję, że Polacy na to nie pozwolą.

konto usunięte

1

@JANEK777 Nie zrobią tego. Nie opłaca im się to.

0

@JANEK777 XD. To fajne szczepienia dobrowolne. Niestety żadnych wyborów w najbliższym czasie nie ma więc jest na to duża szansa. Również mam nadzieję, że Polacy na to nie pozwolą, chociaż sam się szczepię to jednak szczepienia są "dobrowolne"

konto usunięte

2

@JANEK777 To jest takie straszenie. Jak mogą być obowiązkowe jak konstytucja na to nie pozwala?

0

@JANEK777 jest wiele osób które nie mogą się zaszczepić mimo że by bardzo chciały

0

@MaTt_BarcaFan to zmienią konstytucję.

Komentarz usunięty

konto usunięte

1

@elmayakos Noo chyba, ze tak :D na razie konstytucja nie jest zmieniona i może mnie Jarek w dupę pocałować :D

2

@MaTt_BarcaFan Konstytucja nie pozwala na segregację i na przymusowe uczestnictwo w eksperymentach medycznych, a rząd udaje, że te szczepienia nie są eksperymentem.

Na podstawie art. 36 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi możliwe jest zastosowanie szczepień przymusowych, ale tylko w stosunku do osoby, u której podejrzewa się lub rozpoznaje chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną („łatwo rozprzestrzeniająca się, o wysokiej śmiertelności, powodująca szczególne zagrożenie dla zdrowia publicznego i wymagająca specjalnych metod zwalczania, w tym cholera, dżuma, ospa prawdziwa, wirusowe gorączki krwotoczne”).

konto usunięte

0

@JANEK777 Amen :)

1

@JANEK777 On ma coś jednak z głową nie chodzi mu o zdrowie obywateli tylko o kontrole całkowitą.

1

@Kgorecki2500 Skąd wiesz, że nie ma wyborów w najbliższym czasie?

Wszystko jest możliwe i wiele wskazuje na to, że wybory mogłyby się odbyć jesienią. Wprowadzili ostatnio Nowy Wał, po którym wzrosło im poparcie, Morawiecki wyjechał w trasę po Polsce. Mi się wydaje, że oni rozpoczynają kampanię wyborczą.
Do tego Hołownia(który jeszcze nie do końca ma zbudowane struktury) i Konfederacja cały czas rosną. Też na wiosnę znowu byłyby obostrzenia, więc pis traciłby poparcie.

Za dwa lata raczej na pewno już by nie wygrali, więc mi się wydaje, że jest spora szansa na przyspieszone wybory, a po wyborach ewentualny przymus szczepień.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?