La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

konto usunięte

9

Weźmy sobie takiego Urbana na tapetę, popatrzcie na to tak, typ smieje się reżimu totalitarnego będącego na skinienie Rosji, gdy SAM był częścią takiego reżimu, świadomie przyczynił się do śmierci wielu osób a ma czelność osadzac innych.

Dodatkowym psytryczkiem w nos tej osoby powinien być fakt, że można według sądu nazywać go Polskim Goebbelsem, gdy służył ZSRR. To jest dopiero wspaniałe połączenie, wzór cnót dla ludzi, wspanialy lider wszystkich zbrodniczych ideologii.

O dziwo jego "autorytetu" używają osoby które później atakują JP II za ukrywanie pedofili i okej jeśli wiedzial to było złe, ale zarazem gloryfikują osobę która ŚWIADOMIE odpowiadała za zbrodniczą propagandę i ograniczenie wolności obywateli.


6

@Chwytak to się nazywa hipokryzja. A ilu tu ma zwolenników ten hipokryta? Głowa mała. Rodziny zamordowanych przez kolegów Urbana krew zalewa gdy widzą jak polscy obywatele nabijają mu kabze

2

@Chwytak no trochę fikołek z tym przejściem od Urbana do JPII
Urban nawet nie ukrywa, że był i jest karierowiczem i komuchem z krwi i kości. To nie jest w jego przypadku akurat żadne odkrycie.
A to że się było częścią jakiegoś układu i ma się jakieś przekonania, to jeszcze nie zabrania głoszenia swoich opinii o kimś lub na jakiś temat. Nikogo nie osądza, bo od tego są sądy :p

konto usunięte

3

@Chwytak nie ma dowodów, że Urban wiedział o komunizmie.

3

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?