La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1874 Culés

0

Bardzo, bardzo trudne zadanie stoi przed Laportą. Rewolucja potrzebna na wczoraj a Barca w piekielnie trudnej sytuacji finansowej. Zastanawiam się, czy odejście Messiego i zakończenie pewnej ery nie byłoby najlepszym wyjściem.

0

@Ojciecpijo Wypierdzielić LEo i zostawić niechcianych. Powiem ci nadajesz sie do Partii Rządzącej.

konto usunięte

0

@Ojciecpijo wywalenie Leo... Wywalenie tego co więcej generuje przychodów niż sam dostaje. Sam wspomniałeś o trudnej sytuacji finansowej, a chcesz się pozbyć tego co Barcelona na nim najwięcej zarabia.

0

@kordyl1010 Pytanie jakie Leo będzie chciał dostać warunki nowej umowy...

konto usunięte

1

@Ojciecpijo byłoby najlepsze, ale ludzie tutaj tego nie rozumieją, bo zatrzymali się w 2012 roku

konto usunięte

1

@kordyl1010 zarabia 500 baniek za 4 lata, a sam generuje około 100 w ciągu kontraktu, najpierw się doinformuj, potem pisz farmazony

konto usunięte

0

@Ronnie1992 tak, sam tyle generuje. Policz sobie, że to kibice kupują głównie jego koszulki, to sponsorzy głównie chcą aby on biegał po boisku z ich nazwą firmy, to kibice głównie kupują bilety aby go zobaczyć. To jest magnes na wszystko, więc nie pisz mi o pobocznych cyferkach co są obok jego nazwiska za reklamy i prawa, bo większość rzeczy które on generuje są ogólne i nie są przypisane tyle do niego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?