La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

1

Te komentarze że jak to Bayern chce to musi być dobry i że Bayern jest świetnie zarządzany są ekstra.
Ogólnie ich transfery środkowych pomocników: Martinez, Tolisso czy Renato Sanchez tylko potwierdzają że mają oni nosa do pomocników.
Wyjątkiem jest Goretzka.

1

@PatrykBarca A co Martinez i Tolisso to źli zawodnicy? Nie sądzę... Tylko Renato okazał się być niewypałem.

0

@PatrykBarca Z premedytacja o Thiago zapomniałeś?

konto usunięte

1

@blaugrana_36 Tolisso jak najbardziej jest zły. Gdyby nie Sanches, to mógłby walczyć o tytuł największej wtopy w historii Bayernu.

0

@blaugrana_36 Przychodzili za takie pieniądze ,że gdyby im zaproponować zwrot środków to by na kolanach dziękowali. Żaden się nie przebił do składu i gdyby mogli cofnąć czas to by tych transferów nie było. Coś jak z Hernandezem...

0

@Khajio Obaj są. Mieli grać w pierwszym w środku pola . Jeden skończył jako obrońca ,A drugi na ławce...

konto usunięte

0

@PatrykBarca Mam jednak opory nazwać Martineza wtopą transferową, ponieważ to był transfer Heynckesa i przy nim grał jak z nut, nawet gdy ten wrócił po kilku latach jako strażak na ławkę. Za Guardioli również grał co najmniej dobrze, ale Pep wolał kogoś bardziej technicznego do swojej gry i padło na Lahma. Inna sprawa, że zestarzał się piłkarsko brzydko i teraz aż trudno sobie wyobrazić, że ktoś taki kilka lat temu dawał radę w maszynach Heynckesa i Guardioli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?