La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 633 Culés

0

Wijnaldum, Aguero, kolejni zawodnicy na 2 lata, słabo wygląda ta rewolucja narazie. Wiem że nie mamy kasy, ale od Laporty i jego doświadczenia oczekuje więcej.

3

@Pawelsky Co 2 lata tu bedzie "rewolucja" xd

2

@Pawelsky Za te dwa lata może być już kasa na poważniejszą rewolucję:)

4

@Pawelsky Bez hajsu to nawet Laporta nic nie wyczaruje.

konto usunięte

0

@Pawelsky jeden i drugi mkze grac na swiatowym poziomie spokojnie 3-4 sezony :) czyli tyle na ile maja kontrakty podpisac.

0

@escarabajo Mam nadzieję, że szybko te 2 lata miną i w miarę bez boleśnie w CL.

0

@Coutinho007 ja wciąż uważam, że mamy mocną pakę na ligę i tu na nią bym rzucał największe siły, a w LM niech się dzieje. Próbujemy, ale bez pompowania balonika. Jak już Lapcio odłoży parę centów to ruszyć na podbój Europy:)

0

@Pawelsky Sluchaj lepsze takie Wijnaldumy i Aguero za darmo niz brajtwajty i pjanicie za pieniadze w przypadku tego ostatniego duze pieniadze

0

@Pawelsky To polecam uzbroić się w cierpliwość i poczekać do końca okienka transferowego, jeszcze się czerwiec nie zaczął a ludzie już masowo wystawiają oceny na temat jakiejś wyimaginowanej rewolucji :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?