La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

3

Na razie Unia rozgrywa nas jak chce. Pewnie już nie długo będzie tak, że będzie szantaż albo się godzimy na ich warunki albo nie będzie pieniążków z funduszu odbudowy. Rozumiem, świat idzie do przodu, trzeba inwestować w nowoczesne technologie i odnawialne źródła energii, ale zamykać z dnia na dzień tak dużą kopalnie??? Przecież tam pracuje mnóstwo ludzi, żywicieli całych rodzin. Gdzie Ci ludzie mieliby z dnia na dzień pójść do pracy?? Dla mnie ta decyzja jest trochę naruszeniem praw człowieka do godnej pracy i do godnego życia. Ja wiem, Czesi nas już ostrzegali wcześniej, ale w Czechach i Niemczech jest wiele takich kopalń, jakoś nikt nie każe ich zamykać z dnia na dzień. Najlepiej zamknąć cały sektor energetyczny w Polsce i kupować gaz od Niemiec z Nord Stream 2. Chyba zaczyna się powoli wojna gospodarcza, każdy będzie chciał jak najszybciej podnieść się po pandemii, czasami za wszelką cenę.

1

@Xwowrak no ale jak sam piszesz były ostrzeżenia od dawna i nasza strona wiedziała co robi. Nie chodzi o kopalnie samą w sobie tylko o skutki jej działania po stronie czeskiej i to, że nasza strona nic z tym nie robiła.

konto usunięte

2

@Xwowrak Klasycznie wszyscy winni tylko nie mesjasz narodów :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?