- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1919 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1919 Culés
0
Mam ważne pytanie i nie wiem co wybrać z promocji na PlayStation, Ghosts Of Tshushima czy The last of us 2?
3
@Tales_Omletu The last of US jeśli grałeś w pierwszą część. Jeśli nie to Ducha Cuszimy.
3
@bartekvisca Ja bym brał Ghost of Thushima, długa, świetny klimat, a walka daję mega frajdę.
1
@Tales_Omletu Czy grales w tlou czy nie wybor jest tylko jeden.
Ghosts Of Tshushima
Duuuuuuzo lepsza gra :)
1
@MesQueUnClub_87 Gdyby nie ten patch do TLOU2 z 60fps na PS5 to bym się nie zastanawiał, ale i tak chyba wezmę Tahushime
0
@Hasszz Dobra, to biorę chyba jednak GOT :)
1
@Tales_Omletu Cuszima jeśli masz ochotę na grę w stylu AC, gra jest genialna, choć przy platynowaniu robiła się już dość powtarzalna. Tlou2 ma świetną historię (choć końcówka mnie trochę zawiodła), fajny lecz zupełnie inny klimat od GoT. Aczkolwiek dla fana pierwszej części 2 jest obowiązkowa, świetnie pokazuje jak dobrze zrobiona historia potrafi zmienić negatywne nastawienie do bohaterów.
1
@LambiPL Są pewne podobieństwa do AC, ale moim zdaniem ta gra jest o wiele lepsza, niż Assassin, przede wszystkim mechanika walki zastosowana w GoT jest o wiele bardzie rozbudowana i realistyczna, klimat dawnej Japonii i fakt, że historia jest oparta na prawdziwych wydarzeniach, zadania poboczne są powtarzalne, ale taki jest urok sandboxów.
2
@MesQueUnClub_87 Jasne że trochę spłyciłem, ale ciężko dokładnie komuś polecić taką grę w kilku słowach, a jeszcze trudniej porównywać GoT z Tlou2. Ale fakt, klimat Japonii świetny, wgl baaardzo mi się podobała dobrana gama kolorów, można było śmiało przystanąć i podziwiać widoki. Plus multi może nie jakiś genialny, ale spędziłem tam parę godzinek nieźle się bawiąc ;)
2
@MesQueUnClub_87 @Tales_Omletu Tak btw Panowie to jest Far Cry 3 za 11zł na promce, pewnie wszyscy dawno ograli, ale za taką kwotę to aż żal nie wrócić do tej gry :)
0
@LambiPL Dziękuję Ci Panie. Pół roku temu też było za 12 zł i żałowałem, że nie skorzystałem. Ostatnio obserwowałem, nawet wczoraj patrzyłem i było cały czas 120 zł. Już się pobiera :)
0
@bartekvisca Spoczko, właśnie ja wiedziałem że dzisiaj będą promocje, więc czekałem co się dobrego trafi i FC3 odrazu poszedł do koszyka z zakupami, a razem z nim jeszcze dwie inne gierki :D