La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

0

Bardzo ciekawi mnie jak wyglądałaby Barcelona gdyby trenował nas Conte czy Allegri. Może warto odejść od ciągłego atakowania na rzecz solidnej gry i mocnej defensywy która zapewniają ww panowie

6

@KacperVEB nie wiem, ja jakoś wolę oglądać ofensywną grę która przecież nie wyklucza dobrej obrony.

1

@KacperVEB by wyglądała jak za Valverde, czyli nijak .

1

@Kgorecki2500 Najlepsza obrona jest Atak ;) Kiedy my mamy pilke to przeciwnik bez niej bramki nam nie strzeli

1

@KacperVEB Zawsze ktoś przejmuje inicjatywę i drużyny, które nie atakują są spychane pod własne pole karne, Barcelona zawsze była ultra ofensywna i nadal powinna być zespołem, który tą inicjatywę przejmuje, nie ma to wpływu na jakość defensywy bo jak są piłkarze na odpowiednim poziomie to wszystko świetnie ze sobą funkcjonuje.

0

@KacperVEB to co trzeba wprowadzić to szybkie kontry bo tego czasem Barcelonie brakuje i znaleźć grajka który wykorzysta sytuacje które mamy .

0

@MesQueUnClub_87 ta ale ta obronę musi ktoś w końcu ogarnąć bo to śmiech co się dzieje czasami. Ile lat z rzędu mamy dostawać po kilka bramek w jednym meczu Lm?

0

@KacperVEB Wszyscy tutaj doskonale wiemy, że obronę mamy przeciętną i konieczne są transfery, ale wiemy też, że dopiero co klub próbuje wstać z kolan bo tym jak Bartomeu nas doprowadził do finansowej ruiny, nie da się tego zrobić w jednym okienku transferowym, bo jeden Garcia nam linii defensywnej nie zbawi, pozostaje się uzbroić w cierpliwość, na LM to bym się nie nastawiał w następnym sezonie, nadal mamy wiele braków w kadrze, nie tylko w obronie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?