La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

1

Jestem ciekaw sytuacji Koemana i dlaczego zarząd nie jest co do niego przekonany. Może nie podoba im się sposób prowadzenia drużyny, granie cały czas praktycznie tą samą 11, albo całkowite odstawienie na bok niektórych piłkarzy. Koeman wygląda na trudny charakter, więc może też ciężko im się współpracuje.

0

@Mow_mi_Douglas Jak mozna byc przekonanym do kogos kto jest fatalny? To jeden z najgorszych trenerow w barceloie, gdyby nie to ze gral kiedys dla barcelony nigdy by nie dostal nawet szansy na trenowenie.
Nie kazdy to Guardiiola ;)

1

@Hasszz jest fatalny ponieważ?

0

@Mow_mi_Douglas moim zdaniem na początku sezonu mimo słabych wyników gra wygladala calkiem fajnie, ale czyn dalej w las ty bardziej był zuwazalny bałagan na boisku i brak pomysłu na grę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?