- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1423 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1423 Culés
4
Trochę śmiesznie brzmi stwierdzenie "transfer bezgotówkowy". Piłkarz któremu kończy się kontrakt dostaje bonus w postaci własnej karty zawodniczej. Bardzo mało się mówi o tych dodatkowych zarobkach, ponieważ one są inaczej umieszczanie w wydatkach klubu. Lewandowski przychodząc za darmo do Bayernu otrzymał wynagrodzenie na poziomie porównywalnym do najlepszych piłkarzy tego klubu. Ale otrzymał również jednorazową kwotę w wysokości 30 mln euro! To był ekstra bonus za to że nie trzeba było za niego płacić klubowi oddającemu.
Także pamiętajcie że Depay czy też Wijnaldum skasują fajną premię która nie zostanie wliczona do rocznej kwoty zarobków piłkarza.
0
@Janiama Nic nie ma za darmo, ale mamy inne wyjście? w kadrze są wyraźne braki kadrowe, a na bomby transferowe to my jesteśmy w tym momencie żadną konkurencją dla innych klubów, żeby przebijać oferty i się licytować o gwiazdy.
0
@Janiama
ale na pewno nie 30 mln, pewnie po 5 mln to i tak tanio jak na ta jakosc
0
@Janiama a skąd masz to info ze skasują fajna premie ?
1
@kaamil1910 Jak myślisz ile Leo by otrzymał prowizji za transfer darmowy? To jest praca i zawód piłkarza a możliwość posiadania swojej karty to jego bonus. Czasami zawodnicy jak teraz Dembele wolą rok zostać w Barcelonie by od nowego klubu kasować prowizję za wolny transfer.
0
@lucca87 5 mln? Chyba żartujesz. Depay dostanie minimum 15 mln rozłożone na 3 lata. Przecież on ma tyle propozycji a jego wartośc rynkowa to około 40 mln.
0
@Janiama
nie wiem ile dostana wijnaldum strzelam ze 5 - roczne zarobki, depay pewnei tez roczne zarobki - a watpie aby inkasowal u nas 15 mln rocznie, wg mnie moze dostanei 10
zreszta jakby nie patrzec są to nieduże kwoty - w końcu jak sa kupowani z klubu to tez płaci sie im czesto za podpis- duzo mneisjza kase ale jednak
nawet jesi depay miałby przejsc za 15 mln podpisu to ja to kupuje - nie duzy koszt jak a taka jakosc
poza tym jakie on ma propozyje - juve? serio, co ledwo awansowali do LM, a tuataj ma mozliwosc gry z Messim i mimo wszysto wg mnie lepsze perspektywy
2
@Janiama czyli dlatego Laporta nie zgodził się w styczniu na transfer Garcii tłumacząc że trzeba wydać kilka mln, by teraz dać mu więcej za podpis? Logiczne
1
@Janiama Co z tego, że skasują po 5-15mln na konto, skoro normalnie kosztowali by 30-60? Szukasz dziury w całym.
Zawodnicy wyjdą na tym dobrze i Barca też, więc nie ma tematu.
0
@RosjaninBut nie wiem o co ci chodzi. Jak widzisz użytkownicy myślą że transfer jest darmowy a to jest bujda. Napisałem 15 mln ale to może być i więcej. To że za zawodnika nie trzeba płacić nie oznacza że nic nie kosztuje. Kosztuje i to dużo kosztuje