La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1192 Culés

1

Ostatni dzwonek chyba dla Miami żeby się obudzili. 0-3 to już będzie po serii, a wszystko wskazuje na to że tak się stanie.

0

@kamiVeB Miami nie mają siły na bardzo dobrze grające Bucks i to widać. Brakuje argumentów w ataku po stronie Heat. Pachnie sweepem. I w sumie zasłużony.

1

@fart Teraz można jedynie gdybać jakby to wyglądało gdyby zdrowy był Oladipo. Także oddanie Olynyka według mnie było błędem.

1

@kamiVeB I ze zdrowym Oladipo Miami nic by nie ugrali. Po okropnej kontuzji jeszcze za czasów gry w Pacers widać, że to cień zawodnika i obawiam się, że po kolejnej kontuzji to będzie koniec jego kariery. Miami zaryzykowało i tym razem się nie udało.

1

@kamiVeB Bucksi to level wyżej do Heat...
Bez porównania to przegrany dwumecz.
Mnie natomiast zadziwia postawa Lakers...Co to znaczy mieć LeBrona w składzie!
Znowu po finał cisną.
Jak pokonają Suns, to szapoba

0

@michal26 W Suns niestety widać że CP3 gra z kontuzją i to największy problem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?