La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1751 Culés

0

Nie jestem i nigdy nie byłem zwolennikiem Koemana ale jak już ochłonąłem po sezonie jednak dałbym mu jeszcze następny sezon prowadzić Barce. Będzie miał odświeżoną kadrę cały okres przygotowawczy niech się wykaże.

0

@matirix20 Barcelona to nie jest Mam Talent. Tutaj trzeba sukcesów na już i Lapcio to rozumie.

konto usunięte

1

@Kettger Z tym mam talent to tak myśleli kupując dembele xdddd

0

@Kettger no i niestety to jest zgubne myślenie...bo żeby były sukcesy regularne to w dłuższej perspektywie trzeba więcej zmienić niż trenera...musi być plan, finanse, wizja, transfery a na końcu zespół musi się zgrać.

Tak wszyscy byli zafascynowani LFC Kloppa-ale ona jak przyszedł do Liverpoolu to dali mu czas i wolną rękę + zaufanie.Efekt jaki był widzieliśmy.

0

@KrystianR Ale ja nie mówię, że piłkarze powinni zostać.
Tutaj potrzeba nowego projektu, z piłkarzami i klasowym trenerem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?