- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1447 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1447 Culés
4
Jakiego zawodnika wam najbardziej brakuje w Barcelonie. Jedni powiedzą oczywiście Xavi lub Iniesta. Ale dla mnie fakty są takie że od kiedy w tej drużynie nie ma Mascherano to ta ekipa nie istnieje.
On był takim cichym bohaterem naszej drużyny. Było widać jak trenerzy mu ufali. Potrafił zarządzać obroną perfekcyjnie, chociaż nigdy nie był na pierwszych stronach gazet to trenerzy ufali mu najbardziej.
Nie boję się tego powiedzieć. To jest najbardziej niedoceniany piłkarz który grał w Barcelonie w XXI wieku. W przyszłości będzie wielkim trenerem.
0
@Criss18Barca w końcu to był Szefuńcio
3
@Criss18Barca Masche? Top
chyba tylko Darek Szpakowski się cieszy, że Javier już nie gra, bo męczył się z nim niemiłosiernie :D
1
@Criss18Barca Zdecydowanie brakuje mi Tarzana. Prawdziwy lider na boisku i poza nim. Wielki Kapitan.
0
@Criss18Barca Stawiać Mascherano nad legendy klubu, mocne. Ja mam chłodny stosunek do Argentyńczyka, raz to był pomocnik i do tej formacji nie pasował absolutnie w Barcelonie, w obronie na najwyższym poziomie tylko wślizgi, wyjścia na raz i trzymanie linii jak u juniora, no taki był wspaniały że młody Sam dość szybko pokazął kto jest prawdziwym obrońcą. Prawda jest taka że był beneficjentem nieudolności zwłaszcza Zubiego jeśli chodzi o zakup SO. Do tego liderem to był w reprezentacji w klubie na pewno nie odsyłam do dwumeczu z MC tam to najlepiej widać.
Najbardziej brakuje Xaviego to widać gołym okiem to on był ostoją tego klubu jeśli chodzi o styl. W dalszej kolejności Puyol i Iniesta.