La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1378 Culés

2

Brytyjski wywiad uważa, że jest "możliwe", iż koronawirus SARS-CoV-2 wydostał się z laboratorium badawczego w chińskim mieście Wuhan.
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-media-brytyjski-wywiad-zmienia-stanowisko-ws-pochodzenia-sar,nId,5265472#crp_state=1

Czyli brytyjski wywiad to też szury i foliarze :D

konto usunięte

0

@JANEK777 007 był w Chinach i to odkrył

1

@JANEK777 ja dalej twierdzę, że to wszystko zbyt bardzo wygląda na celowe działanie, by zupełnie przypadkiem się wydarzyło.
Oczywiście bardziej to przeczucie z mojej strony i niczego nie sugeruje. Nie od dziś jednak wiadomo, że jesteśmy pionkiem w grze.
Szymon z Wojny Idei nagrał fajny odcinek o Systemie i próbie zmian tegoż Systemu. Polecam obejrzeć.

1

@michal26 Ja nawet jestem przekonany, że to wszystko było zaplanowane już wiele lat temu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?