La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1325 Culés

2

Odnośnie gry siatkarzy. Czytam same narzekania. Fakt gramy słabo ale nie każdy mecz będzie idealny a po drugie przypominam że to slowency a nam zawsze się z nimi ciężko gra. Maja na nas patent.

0

@Mroziu Dlatego dziwię się trochę, że aż takimi rezerwami wyszliśmy.

konto usunięte

1

@Mroziu Przede wszystkim szczyt formy ma być na igrzyskach a nie teraz. Vital juz wielokrotnie udowodnil ze wie co robi

0

@michal26 najlepsi będą grali od 9 meczu bo już wejdą w etap bezpośredniego przygotowania do IO

2

@michal26 Po prostu to są dla nasz mecze przygotowawcze, nie gramy tutaj na maxa

0

@adi7adi8 ale mimo to powinniśmy nie dopuszczać do takich meczów..

1

@michal26 To jest Vital jak wszyscy chcą w prawo to on jedzie w lewo :))

0

@Mroziu ten patent może w Tokio pozbawić nas medalu, inne reprezentacje pokonują ja na luziku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?