La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

konto usunięte

3

Ogarnijcie sie z tymi narzekaniami. To jest turniej towarzyski pomimo że nazywa się go oficjalnym. Szczyt formy ma byc na igrzyskach a nie teraz. Nie o to chodzi zeby ten powygrywac. Druga sprawa jestem pewien ze Vital nie odkryje wszystkich kart.

Kolejni eksperci tym razem od siatkówki, lepsi od Vitala Heynena przeciez

0

@EdinsonCavani no ale oceniamy obecny mecz. Przecież nie będziemy chwalić za to co dziś prezentują. Wiadomo że to nie turniej docelowy ale nie napiszę po tym co widzę: "ale fajnie sobie grają"

0

@EdinsonCavani To nie jest zaden towarzyski turniej.

konto usunięte

1

@FCB24 Oczywiscie ze tak. Mam na mysli komentarze typu "Sliwka to dno, co on robi w reprezentacji" "dobrze, ze to nie igrzyska" albo "Tragiczny jest, po co gra"

@lukaszbarca15 " To jest turniej towarzyski pomimo że nazywa się go oficjalnym"

No oficjalnie jest to liga narodow, ale trenerzy traktuja go jako turniej towarzyski, ktory ma przygotowac do igrzysk.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?