La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

17

Zawsze śmieszy xd


2

@tomek8756 nóż się w kieszeni otwiera

6

@tomek8756 Mogli jej chociaż jakiś scenariusz przygotować, a nie rzucić 10 złotych, powiedzieć żeby pogadała jaki to pis jest super i tyle xD

5

@tomek8756 Wg mnie to jest cringe, a nie coś zabawnego. Śmianie się z osoby niezbyt inteligentnej, która została ogłupiona przez partię i jej wojenki polityczne. Ehh, szkoda mi takich ludzi...

0

@tomek8756 Ja nie mogę oglądać tego typu wypowiedzi bo mi to zbyt siada na psychikę, z jednej strony współczuje i chciałbym im pomóc, ale z drugiej czy na głupotę jest lekarstwo ?

0

@tomek8756 Myślicie że jak ta Pani mówi że jak ktoś nie jest za PiSem to nie może brać 13tej emerytury czy pińcet na dzieci to jak ja nie jestem za PiSem to nie muszę też płacić podatków przez nich wprowadzonych? To powinno działać w dwie strony czy nie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?