La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

8

I to mi się podoba, było gadane ze w przyszłym tygodniu będą zmiany i transfery, 1 czerwca i mamy już dwie oficjalki, a na horyzoncie kolejni piłkarze i to większość z nich za darmo. Teraz byle Lapcio opylił Roberto, Pjanica, Cou i Umtitiego (to są priorytety według mnie bo to piłkarze widmo). Nie ma co przechwalac Laporte, ale już różni się od Bartka tym ze jak coś mówi to robi a nie kłamie.

0

@Janas11224 jak narazie to wydatki sie zwiekszaja na pensje ......zobaczymy jak ze sprzedażą

0

@wlodek54 napewno odejdzie w tym sezonie conajmniej 4-5 piłkarzy. Pytanie tylko czy będą to gracze którzy nie wnoszą absolutnie nic do drużyny, czy taki Alba z Pique. Wiadomo pensje maja ogromne ale tych co wymieniłem nie powinno tu być już dawno, Pjanica to wcale tu nie powinno być

0

@Janas11224 Wreszcie czuć, że mamy prezydenta. :) W sumie naszym mistrzostwem jest pozbycie się Bartomeu i przyjście Laporty. Gdybym miał wybrać mistrzostwo czy pozbycie się tego dziada, wybieram to drugie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?