- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1307 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1307 Culés
5
Jakieś nieletnie patusy z mojego miasta - Jelenia Góra - znęcały się nad zwierzętami i wrzucały to do mediów społecznościowych. Nie byłem w stanie psychicznie odpalić tych filmików, ale po zdjęciu na miniaturce było widać jak trzymał kota za ogon i nim 'kręcił' w powietrzu, pies podobno bał się wyjść z pod łóżka gdy interweniowała policja. Kota nie udało się odnaleźć, ojciec jednego ze zwyrodnialców twierdzi, że 'go oddali'. "grozi im poprawczak". Ja takim ludziom życzę po prostu śmierci. Nie trzeba być super dojrzałym czy mądrym życiowo, by widzieć jak kot kona z bólu, gdy prawie wyrywasz mu ogon. Czegoś takiego moze nie wiedzieć czy nie rozumieć 4-latek, a nie 14-latek. Praktycznie do 18-ki możesz sobie robić co chcesz, bo więcej niż pobyt w poprawczaku cie nie spotka... aż mam telepawę po tym co przeczytałem i zobaczyłem na zdjęciu...
2
@masq a gdyby tak wrzucić takich jegomości do wybiegu dla lwów na 5 godzin żeby to samo zrobili tym kotom?
5
@Jakchcesz to jest niesamowite jak taka osoba słyszy jak taki kot w agonii wrzeszczy i dalej to robi + kręci filmik dla beki, ktory potem wrzuca do neta... tyle dobrze, ze sadyzm idzie często w parze z głupotą, bo łatwiej wyłapać takich delikwentów... jakieś plusy internetu...
0
@masq Równie dobrze można złapać takiego delikwenta, przywiązać za jaja liną do jakiegoś haka na suficie i kręcić. Ból będzie bardzo podobny do tego, co przeżywało to zwierzę.
0
@masq gdzie masz te filmiki
0
@Transu96 firefox zrobił aktualizację i opcja "przywróć zakładki" się wyczysciła. Sory, ale nie chcę tracić nerwów na szukanie tego w historii.