La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1572 Culés

0

Za dużo pozwalamy Ruskim. Więcej agresji w naszej grze. Do tego parę razy krycie odpuszczone. Do tego dużo niepotrzebnego pressingu. Marnują tylko siły. Powinni pressować jak na ich połowie znajdują się nasi piłkarze , wahadeł i liń środkowych, a po odbiorze szybko atakować, ewentualnie powolnie rozgrywać i szukać długich piłek, bo gubią krycie, a przy szybkich atakach się gubią i nie nadążają.

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Więcej agresji w meczu towarzyskim?

0

@wyjasniecie A jak Rosjanie grają?

0

@Rewolucja123 jaki mecz bys nie oglądał zawsze piszesz to samo :]

0

@arasz1819 To samo, czyli co?

I co? Nie mogę przemyśleń taktycznych napisać? W czymś problem?

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Agresa w obie strony, zacznie to eskalować, napędzać się i pokończy się kontuzjami - zupełnie niepotrzebne.

2

@VamosRakieta Wpuściłby trener Puiga i byłoby lepiej
:)

0

@wyjasniecie Nie taka agresja. Za dużo miejsca im zostawiamy i dajemu dużo swobody. Stanąć bliżej, aby utrudniać potem, bo to wygląda, jak sytuacja Roberto z Granadą.

0

@VamosRakieta Pisz na temat, albo nie pisz wcale.

0

@Rewolucja123 To fajne przemyślenia taktyczne.

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?