- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1608 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
CLS63AMG
9
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1608 Culés
2
Pamiętam jak w 2013 byłem wściekły jak Real sprowadził Ancelottiego. Sprowadzili fachowca, a my trenera o którym nie słyszało chyba jakieś ponad 90% kibiców Barcy. Wydawało się, że było ok, bo Ancelotti przegrał z Martino 2 razy, ale i tak wygrał 3 najważniejszy w Finale PK i LM i to było najgorsze. Ja nielekceważe Włocha, ale uważam, że takiego wielkiego powrotu nie zaliczy. Teraz się trochę wypalił i zaliczył w kilku klubach niepowodzenia.
13
@daniel32778 Szkoda bardzo Martino. Lahoz zabrał mu ligę, a błąd Bartry i słupek Neymara Puchar Króla. Było bardzo blisko wygrania dubletu. W dodatku dwa wygrane klasyki, zwłaszcza ten pierwszy gdy Martino sprytnie wycofał trochę Leo co kompletnie zaskoczyło Ancelottiego. Ogółem ten sezon nie był taki zły, troszkę więcej szczęścia i byłby dublecik na krajowym podwórku. Ale z drugiej strony, to wtedy Martino by prawdopodobnie został, a czy z nim wygralibyśmy tryplet? Tego nie wie nikt. Enrique wprowadził jeszcze więcej do drużyny niż on.
6
@Wossi61FCB Z drugiej strony czy gdybyśmy nie wygrali trypletu to okularnik wygrałby wybory i doprowadził do ciągu zdarzeń, które będą miały negatywny wpływ w przyszłości na klub?
0
@Wossi61FCB Enrique to wywietrzył szatnie. Rakitic, Suarez, Mathieu, 2 GK. Pożegnanie Cesca. Zmniejszenie roli Xaviego i uczynienie z niego 12 zawodnika, to był strzał w 10. Wskrzesił Alvesa. Miał swoje plusy i minusy, ale zrobił coś świetnego.
5
@daniel32778 Ale poźniej te transfery to była katastrofa. Turany, Gomesy, na samą myśl aż mi się rzygać chce.
0
@Coutinho007 Gomes to chyba zawodników że słabszą psychiką niż Alba. Czasami żałuję, że Real jednak nie wygrał tego boju o niego. Turan dalej jest naszym zawodnikiem?
3
@daniel32778 Nie jest od roku naszym zawodnikiem ale te transfery to tylko bedą mi się kojarzyły z tym fatalnym okresem.
2
@Coutinho007 Niektórzy myślą, że 8 złych lat na 10 naprawi się w przeciągu kilku miesięcy. Jak Laporta to w 3 lata ogarnie, to będzie wybitnym Prezydentem.
3
@daniel32778 Przyjdzie nam poczekać jeszcze trochę na efekty pracy Jana bo Bartomeu zostawił straszną tutaj spuściznę.
1
@Wossi61FCB Puchary Martino to zabrała przede wszystkim kontuzja Valdesa. Z Victorem w bramce nawet mogliśmy walczyć o LM.