La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

konto usunięte

3

Do czasu straty wiary w mistrzostwo taktyka z wahadłowymi wyglądała sympatycznie,a teraz mamy powrócić do ustawieniu 4-3-3,bo prezes tak chce? Coś tu chyba się nie zgadza,bo to trener powinnien ustawiać taktykę

2

@Barca1992 Z ostatnich doniesień wynika, że trener zostaje, ale na warunkach bycia marionetką zarządu.

2

@Barca1992 Przecież to jest absurdalne. Niech Laporta Koemana zwolni, a jak go nie stać to niech da mu pracować jak chce.

1

@Barca1992 a ja myśle, że tutaj Laporta ma racje. Każda sekcja w La Masii gra w systemie 1433 i zawsze tak było. Sprowadza Laporta zawodników żeby połączyć młodzież ze szkółki z doświadczeniem ale w naszym systemie. Każda LM, i dwa tryplety wygraliśmy 433 a jak ktoś zaczął kombinować to zaraz łomot był w LM. Nie mówię, że np w trakcie meczu nie zmienić ustawienia w razie konieczności ale wyjściowym powinno być nasze ustawienie.

2

@Kgorecki2500 @Barca1992
Panowie spokojnie, Laporta chce po prostu widzieć bardziej ofensywną grę, bardziej zwycięski zespół

chyba zgodzicie się że takei mecze jak z Levante, Celta, Granada na koniec sezonu nie przystają

trener dostanie teraz piłkarzy jakich chce, więc chyba nie ma na co narzekać i nie bedzie usprawiedliwień w wypadku porażki

a 4-3-3 to tylko papier, mecze, płynność itp. to potem zweryfikują

na miejscu Laporty również postawiłbym jakieś ultimatum - ofensywna gra, rozwój młodych, rotowanie skałdem i trofea

to chyab nie tak wiele jak na nasz klub:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?