- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1068 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1068 Culés
8
System nigdy nie zagwarantuje ofensywnej gry. Możemy grać 4 3 3 i nie tworzyć sytuacji a można grać bez napastników i tworzyć wiele akcji na bramkę rywala. Barcelona grając w pomocy z Busim Vidala i Rakiticem grała systemem 4 3 3 i czy to był bardzo ofensywny zespół? No oczywiście że nie był. By grać 4 3 3 bardzo ofensywnej to trzeba mieć szybkich skrzydłowych którzy szeroko grają a za nimi dwóch również ofensywnych bocznych obrońców. Piłka mocno się zmieniła i zespoły w defensywie grają bardzo blisko siebie do tego cały czas będąc w ruchu. Wiele bramek pada po stałych fragmentach gry lub po szybkiej kontrze gdy rywal straci piłkę w środkowej strefie boiska. Barcelona musi zmienić system gry po przejęciu piłki. Ale do tego potrzeba wykonawców by jak Lipsk Atalamta czy też Chelsea po przejęciu piłki szybko przedostać się pod bramkę rywala. Obecnie piłkarze Barcelony i ci którzy są na liście zakupów to nie jest profil który zmieni system gry. Po za tym pamiętajmy że grając ofensywnie musisz po stracie piłki być jak Tommy Lee Jones ze Ściganego. Na pełnej kur... iść po odbiór piłki. No i tutaj trzeba zadać sobie pytanie czy Busi, Messi i Aguero nam to gwarantują.
0
@Janiama Tym bardziej, że system jest tylko na papierze, inaczej zawodnicy się ustawiają gdy wychodzą spod pressingu na swojej połowie, inaczej gdy atakują bliżej bramki rywala, a jeszcze inaczej w defensywie. System tak, jak powiedziałeś, niczego nie gwarantuje.
1
@Janiama No ale spójrzmy na Barcelonę Luisa Enrique :)
1
@Janiama teraz warto zadać sobie pytanie czy Koeman to ogarnie…
4
@Pawel13sz Z czego żyje napastnik? Z podań
2
@skubi99 Święta racja.
0
@Janiama Depay może to zagwarantować jak przyjdzie.