La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1375 Culés

0

Z pierwszej 10 pań zostaly juz tylko Sabalenka(3),Kenin(4),Svitolina(5),Williams(7) i Swiatek(8).

konto usunięte

1

@lukaszbarca15 Sabalenka i Świątek największe szanse moim zdaniem.

0

@Quavosk kenin chyba będzie grać z rozstawioną może nie przejść.Sabalenka czy Williams ewentualny finał choć na Serenę nie stawiam

0

@Quavosk Marzy mi sie finał z Williams.

0

@Borneo Kenin w 1/4 moze trafic na Ige a w polfinale na Svitoline.

0

@lukaszbarca15 trzeba powiedzieć, że bardzo mocno wzrosły szanse Igi na obronę trofeum. Do 1/4 Iga ma bardzo fajną drabinkę - tam dopiero Kenin może być.

0

@mekston Powiem szczerze ze Kenin nie porywa,zwlaszcza przy swoim podaniu.

0

@lukaszbarca15 jest jeszcze Azarenka nieobliczalna

0

@Borneo Azarenka ma po drodze Sabalenke.

0

@lukaszbarca15 nie, ale jak odpadnie wczesniej to tym latwiejsza droga Igi do 1/2.

0

@lukaszbarca15 tak ale niezapominajmy że obie są klasyczne bym bum i tutaj bym Azarenki nie przekreślał.Zresztą Williams też jest w ich frabince choć szanse ma najmniejsze z nich

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?