La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1929 Culés

6

Ale dzisiaj obiadek sobie zrobiłem.

Smażone awokado (vel. grillowane), 50g ryżu, mieszanka pomidora, papryki, cebuli + przyprawy - oregano, bazylia, sól, pieprz, papryka ostra.

Sztosiwo.

8

@michal26 ale bez chleba to się tym nie najesz

konto usunięte

8

@michal26 A ja karkowka, boczek i kielba z cebulka i zagrycha. Pozdro tam

konto usunięte

2

@michal26 chyba krucho z kasą u ciebie

3

@Rust_Cohle zamiat cebuli bylo wrzucic troche miesa

0

@michal26 Ja po obiedzie zrobię Amarene, podobno poprawia trawienie

12

0

@mekston do niedzieli nie jem mięsa :)

0

@Abominacja a nie narzekam. Wbrew pozorom nie taki tani ten obiadek. Z 15zł wydałem na składniki xD

0

@michal26 a ja burgerek z wczorajszego schabowego, zimne piwko i zaraz butla :v

0

@ElPonczato ech...xD

1

@michal26 trochę mnie choroba podłapała, wziąłem Nke z roboty bo jutro mam ćwiartkę i wyjazd na weekend, muszę się uleczyć xD

0

@michal26 a gdzie mięso

0

@tbas koncze wychodzenie z diety. Od niedzieli mięsko w jadlospisie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?