- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 877 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 877 Culés
3
Ta poprawność polityczna..
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1622835703JORB1SGzidjZ9RgawFV9ox.jpg
11
@tomek8756 Kiedy patrzę na zachód to pod pewnymi względami cieszę się, że w Polsce jest tak jak jest
6
@Kgorecki2500 Zachodowi można zazdrościć poziomu życia,jest znaczenie lepiej niż w Polsce,ale pod względami poprawności politycznej to u nas jest lepiej
2
@Kgorecki2500 W Polsce funkcjonuje za to zupełnie inna poprawność polityczna. Nie możesz np. publicznie pokazywać swojej orientacji, jeżeli jest ona inna niż heteroseksualna, edukacja w seksualna w szkołach też jest niedopuszczana itd. Dobrym przykładem jest też wzmianka o "obrazie uczuć religijnych", które jest moim zdaniem kwintesencją poprawności politycznej w Polsce.
6
@viscajasiek Jak to nie możesz? Nikomu nie przeszkadza czy jesteś gejem, lesbijką czy helikopterem bojowym, są wyjątki ale bez przesady
0
@Wilczeq Cieszy mnie to, że należysz do grupy której to nie przeszkadza. Dobrze to o tobie świadczy. Jendak w Polsce dwaj faceci trzymający się za rękę są zagrożeni mobbingiem dużo bardziej niż na zachodzie.
0
@viscajasiek Poza tym co napisałeś i z czym się zresztą zgadzam, to co sądzisz o samym pomyśle w poście? Nie jest to dla Ciebie przegięciem?
0
@Mr8lack Na pierwszy rzut oka wygląda to na totalną głupotę. Nie wiem jednak dokładnie na czym polega ta gra, bo może jest w ten sposób ułożona, że faktycznie skojarzenie mogłoby nastąpić. Wtedy to inna sytuacja.
0
@viscajasiek Z tego co widziałem przed chwila na unboxingu, to są różne kolory kostek. Więc racja, jeśli nie ma przypisanej określonej (rasistowskiej) czynności do czarnej kostki, to po prostu głupota.