La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2055 Culés

16

Nigdy jakoś specjalnie urodzin nie obchodziłem, ale jak już nawet starzy zapomnieli to znaczy że przepadłem.. a może to już wiek w którym nikt o tobie nie pamięta, ale jak ty o kimś zapomnisz to cię ukamienują?

5

@Transu96 +1 byczq, ja również po 18 zapomniałem co to urodziny. Do tego te składanie życzeń, gdzie po 5 minutach zapomina się co się życzyło drugiej osobie ;D Święto w stylu, o przeżyłeś kolejny rok i jesteś starszy, gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

25

@Transu96 rodzice zapomnieli o Twoich urodzinach?! Słabo...To ja ci życzę Wszystkiego Najlepszego w takim razie!

1

@Transu96 Dzień się jeszcze nie skończył byku, może jakąś niespodziankę planują, a te zazwyczaj się wieczorem robi :P

konto usunięte

2

@Transu96 Spoko. Ja na swoje ostatnie urodziny jedyne życzenia jakie dostałem, to od operatora sieci. No i wszystkiego co najlepsze!

0

@Mario96w nope, ze starym się już widzieć nie będę, mamusia na obiad też nie zaprosiła

2

@Heheszek71 ja od ing dostałem ;x

3

@Transu96 Chujnia w takim razie :/

3

@Transu96 Byczku sto lat!!! spełnienia marzeń i nie przejmuj się tak czasami jest. ;D

konto usunięte

1

@Transu96 Wszystkiego dobrego!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?