La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1669 Culés

1

Mam nadzieję, że siatkarze za szybko nie wystrzelili z formą i utrzymają to do Igrzysk. Liga NArodów czy inne turnieje - tam zawsze pokazywali dobrą formę, no może nie zawsze ale często, ale najważniejsze były i są Igrzyska, a tam od dawna posucha i słaba forma. Dzisiaj wyglądają jak maszyna, oby to utrzymali i demolowali na IO.

0

@panczo mi się wydaje że na IO dalej będzie posucha :/ ale mam nadzieję że jestem w bardzo dużym błędzie :D

2

@Rokita właśnie napisałem ten post, bo mam podobne przeczucia. Obym się mylił, ale pamiętam już takie historię i polskich siatkarzy w fenomenalnej formie przed Igrzyskami.

0

@panczo a ja mam przeczucie ze w końcu zgarniemy medal olimpijski . Nigdy nie mieliśmy tak mocnego zespołu . Nie wiem czy będzie to złoto ale w czwórce bd na pewno.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?