La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

6

0

@Encore Irving, Durant, Harden to powinno być zakazane.

0

@D10SLEO Harden w sumie jest bo ma kontuzje

1

@Encore Nie było tak najgorzej jeśli chodzi o grę Bucks. Martwi mnie słaba postawa Middletona. To raz a dwa 6/30 za 3 to tragedia a mimo to ekipa Antka była ciągle w grze do tego świetny występ Griffina. Zobaczymy czy w G2 zagrają na takiej skuteczności. To może być długa seria. Bucks 4-2.

1

@fart Ważny mecz teraz dla Milwaukee. Z 0:2 może być ciężko.

0

@Encore Ktoś ładnie napisał, że Middleton nie zagra dwóch tak słabych spotkań więc w G2 stawiam na Bucks. Do tego Griffin dzisiaj znakomity i jestem bardzo ciekawy czy zagra tak znakomicie w kolejnym spotkaniu. W II połowie Nets mądrze trzymali daleko od kosza Antka często zapominając o Lopezie, który spokojnie czeka sobie pod koszem. Seria będzie bardzo ciekawa. ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?