La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1711 Culés

17

Nie ukrywam, broniłem Dembele jak mogłem ale jego zachowanie i brak wdzięczności za wiarę w niego oraz za dawanie szans to już przesada. Niech odejdzie w tym okienku i adios

4

@FCBMati10 Wiarę w niego? Klub co okienko chciał go wyrzucić albo wymienić za Neymara, a gazety zaprzyjaźnione z Bartomeu raz za razem wypuszczały informacje, że tylko siedzi na konsoli, żre fast foody i się opieprza.
Jeśli to ma być ta wiara w niego, to chyba mamy inną definicję wiary.

1

@Bartek22 gość dostaje szanse mimo tego że przez 4 lata nic praktycznie nie pokazał. Ploty plotami ale jakby mu nie ufali to sprzedaliby go po drugim sezonie przykładowo.

1

@FCBMati10 No sprzedaliby go właśnie po drugim sezonie, ale PSG chciało więcej za Neymara i transakcja nie doszła do skutku.
Nie ufali też Gomesowi, Denisowi i masie innych piłkarzy, którzy jakoś nie odeszli za pstryknięciem palca.
Kto ma grać zamiast niego? Do klubu przychodzą przeciętniaki pokroju Deulofeu i Malcoma, więc logiczne jest, że Dembele gra.

0

@Bartek22 wiem że są braki, kadra jest w budowie ale Ousmane mam wrażenie ze nie odnajduje się w naszym stylu. My gramy na posiadanie i na małych przestrzeniach a on swoją pełnię potencjału pokazałby w drużynie ustawionej na kontry. Poza tym jesli nie zgodzi się podpisać kontraktu teraz to i tak trzeba go sprzedać bo za rok ucieknie za darmo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?