La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

konto usunięte

1

Więcej info odnośnie Battlefield 2042 w jednym filmiku od gościa, który od lat jest zapraszany na eventy EA



Jaram się, jaram. Oby chłopaki z DICE dali radę

1

@DaPidejpi O, dawno Kromeczki nie oglądałem. Fanem Battlefieldów nigdy nie byłem, ale od zawsze bardzo mnie jarała technologia i niezwykle widowiskowy silnik Frostbite. Bardzo jestem ciekaw jak będzie wyglądać nowa wersja.

konto usunięte

1

@DaPidejpi Nie rozumiem was, jaracie się co roku tym BF, a wychodzi jeden gniot po drugim z najgorszymi sprzedażami.

konto usunięte

0

@macio_944 wydaje mi się ze to wypali i będzie to przełomowa gra typu właśnie strzelanka multi. Bf 2042 ma wyjść na stare generacje konsol o czym było wiadomo od dawna, ale z tego co Kromka mówi to na starej będzie 64 graczy max na serwerze, czyli 32 vs 32 tak jak było so tej pory w bfach. To znaczy, ze oni wypuszcza na stare generacje, ale gra będzie wiadomo okrojona trochę, żeby te konsole dały radę to udźwignąć i żeby nie przyhamowały możliwości nowych generacji konsol. Bardzo dobrze, ze tak zrobili bo osoby nie mające nowych konsol sobie pograją, a posiadacze nowych (sam celuje w to żeby kupić ale za kilka miesięcy) cieszyli się 100% wersja nowego bfa. Do tego te wielkie mapy, jeszcze większy poziom destrukcji i kataklizmy ahhh. Nie mogę się doczekać

konto usunięte

0

@Image nie wiem o co ci chodzi. W 3 i 4 nie grałem, ale ludzie nadal się cieszą tymi grami i miło je wspominają. 1 to był majstersztyk, wiem bo grałem prawie od premiery i czasami nadal pogram ale na Xbox One, a 5 zacząłem grać półtora roku po premierze, czyli od czerwca tamtego roku. Ludzie hejtowali na początku, ale według mnie (i nie tylko) już od dawna się fajnie gra. Wiem, bo widzę chociazby po serwerach jak są zapelnione, nowych graczach, którzy dochodza i tych starych wyjadaczach

0

@DaPidejpi Nic specialnego. Nie czkeam 0 jaranka.

0

@DaPidejpi Nikogo nie nauczyła sytuacja z "Cyberpunk 2077"?

Trailery, srajlery, zapowiedzi itp są teraz gówno warte, bo chodzi o zarobek na preorderach. Czy to "Battlefield" czy "CoD", "Fifa", PES" czy jeszcze inny "Need for Speed", nie ma różnicy. Byle sprzedać na początku jak najwięcej, a potem jakoś to będzie, nawet jak recenzje nie będą pomyślne.

0

@DaPidejpi Po co strzelanka, w dodatku fps na konsole? Składaj komputer porządny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?