La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 849 Culés

1

Kurde, gracze BF'a to hipokryci. Kobieta na froncie to be i fuj, nierealistyczne a teraz slinia sie do wyskakiwania z myśliwca i czestowania przeciwnika z RPG XD

konto usunięte

2

@marcin62 Nie jestem jakimś fanem bfa, ale rzeczy nierealistyczne jak wyrzucanie czołgów na budynki za pomocą c4 były jednym z elementów części 3 i 4 (multi), które nie były zamierzone i zostały na dobrą sprawę odkryte przez graczy jako bugi. To dawało jakąś tam rozrywke, wyskakiwanie z myśliwca/ samolotów jest w każdej części i nie wiem czemu ma być nie realistyczne. Trochę inaczej kiedy promujesz grę osadzoną w czasach 2 wojny światowej artem babki uwalonej farbą, z jakąś pseudo maczugą i sztuczną reką która wygląda jak szpony. Inna sprawa że to się okazało aferą o skina, którego w kampanii nie było więc jak zawsze afera w sumie o nic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?