La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1023 Culés

0

Najlepszy mecz repr. Polski w XXI wieku:


1

@barcelonaLM Mecz może i tak, wynik 2-0 z Niemcami

3

@barcelonaLM Świetny, ale ja bym chyba wybrał coś z EURO 2016 :)
Po raz pierwszy w XXI wieku widać było w tej drużynie coś więcej niż "tylko" dobrze poukładaną drużynę. Tamta drużyna naprawdę miała coś co pozwalało wierzyć nawet i w końcowy triumf, oraz co bardzo wyjątkowe jak na polskie warunki: nie odstawaliśmy tak bardzo technicznie od reszty zespołów jak np. teraz.


1

@barcelonaLM Mogło być o wiele wyżej. Żurawski miał słupek, Rasiak koncertowo spartolił kontrę i za mocno dograł Mariuszowi Lewandowskiemu na pustą.

0

@vangoor Mecz z Niemcami także wielki, ale tam jednak nie zdominowaliśmy rywala, trzeba przyznać, że mieliśmy dużo szczęścia
@macio_944 @damianex10 No i właśnie dlatego dla mnie to najlepszy mecz Polski w tym wieku, graliśmy z światową potęga, która przy naszej lepszej skuteczności dostałaby piątkę. Drugiego takiego meczu jeżeli chodzi o dominację nie zagraliśmy jak dotąd nigdy

0

@barcelonaLM Zgadza się, dlatego napisałem, że sam wynik jest lepszy z Niemcami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?