La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1788 Culés

18

Widzę że wypowiedź Terleckiego wysyłająca Cichanouska do Rosji jest twórczo rozwijana przez polityków PiS. Jeszcze parę lat temu byliśmy krajem,który Zachód traktował jako łącznik z byłymi sowieckim republikami i z którego zadaniem się wszyscy liczyli. Dzisiaj tę rolę przejęła Litwa. Nasza dyplomacja praktycznie nie istnieje, nawet z USA przestało sie układać. Wszystko to jest kompletna amatorszczyzna.
Zostaliśmy praktycznie sami,bo Orban sprzeda Kaczyńskiego razem z kotem.

2

@Przemek2323 Kiedyś jeszcze będzie dobrze.

0

@Przemek2323 Kiedy kraje zachodnie traktowały nas jako łącznik z post sowieckimi krajami?. Jak jest coś ważnego to i tak sami to załatwiają np. wojna w Donbasie to w Minsku byly Francja/Niemcy/Rosja/Ukraina, czyli nas nie było, można podobne przykład znajdować. Na upartego ostatnio liczyliśmy realnie podczas pomarańczowej rewolucji w 2004, bądź podczas wojny w Gruzji w 2008, od tego czasu wiodące role mają zawsze Niemcy/Francja/Rosja a Polska realnie nic nie może.

4

@Przemek2323 niesamwite jest to że mamy duży kraj i teoretycznie pp wyjściu z Anglii powinnyśmy współrządzić z niemcami czy Francją .Tymczasem pis sprowadził nas na margines ue.Mają pisowców za pełzającą dyktaturę i kłamców.Nikt im noe wierzy.Co się dziwić jak wychodzi Morawiecki i mówi że temat kopalni załatwiony wychodzą Czesi mówią że nie i 5 mln dziennie trzeba płacić .Porażka

0

@Borneo nie zapominaj o Włoszech i Hiszpani. Włochy to jednak gospodarka kilometry przed nami.

1

@chosenone ale w ue decyduje liczba ludzi i tu jesteśmy mocniejsi od nich.Turcaja nie jest z tego powodu przyjmowana do ue bo miała by najwiecej głosów w ue.Po prostu ksczyński kompletnie zdewastował nas swoją polityką w ue.1:do 27 trójpodział władzy itp.Oni są rozpoznani jako pełzając autokracja i kłamcy.I Obama też ich wprost podsumował.Zresztą nawet w homleand Polskę i Węgry prezydent usa w przemówieniu (fikcyjnym) przedstawiał jako pełzająca autokracja.Oni się nabrać pisowi nie dają doskonale wiedzą jacy są.Nie ma mowy aby liczyć na wysokie wpływy w ue ta polityka to porażka w zasadzie poza węgrami premierem Włoch i le pen uznawana faszystka pis nie ma przyjaciół natomiast ich łączy jedno przyjaźń z Putinem a Włoch i francuska są sponsorowani przez Putina.Niezłe towarzycho.

0

@Borneo tylko tylko, że i Włosi i Hiszpanie są liczniejszymi narodami

2

@chosenone tak umknęło mi to miałem to na wykładach z ue w 2014 i mówili o tym że turcja z powodu liczebności nie wchodzi a my powinniśmy być w czubie ue ale Miejsce Anglii powinniśmy zająć.A nie 1:21w towarzystwie Orbana włocha i le pen.Zresztą Włosi też nie będą rządzić bo przywódca Wloch jest sponsorowany przez Putina. Podobnie jak le Pen.On jest jak Polska tutaj.Tylko my jesteśmy w gorszej sytuacji bo graniczymy z Rosją.A oni są oddawna przynależni do zachodu. Ta polityka kaczki robi nam ogromną szkodę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?