La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1557 Culés

konto usunięte

4

Nadal na Roland Garros, to jest dla mnie wiekszy ewenement niz Messi w futbolu.
SORRY BRO

2

@Rust_Cohle No, chyba nie. Poza tym tego się nie da porównywać.

0

@Rust_Cohle Nadal w Roland Garros > Nadal na mączce
Pamiętaj! Schwartzman i Thiem ogrywają Rafę na ziemi, ale na RG ciułają tylko seta :)

konto usunięte

1

@daniel32778
Tak.
Messiego potrafili w pojedynczych spotkaniach wykluczyć z gry czy powstrzymac.
Na Nadala nie ma bata nie wazne z kim by gral i na jakim etapie kariery oponenta
@Barca_Big_Moment poprawiłem juz. Właśnie to mialem na mysli

2

@Rust_Cohle Futbol to gra zespołowa. Nie ma bata, że to porównywać.

konto usunięte

0

@daniel32778
Ja mowie tylko co jest dla mnie wiekszym ewenementem. Czego nie zrozumiales :P

0

@Rust_Cohle No Rafa ma 100 zwyciestw i 2 porazki na RG + raz oddał walkowera przed meczem.

konto usunięte

0

@Encore no i Wiesz jakie te porazki byly i czym spowodowane?
Na zdrowego Rafe nie ma bata

1

@Rust_Cohle Pierwsza w 2009 się nie liczy, bo Rafa był kontuzjowany. W 2015 też się nie liczy bo Rafa był pod formą i po przyjściach. @mekston

konto usunięte

1

1

@Barca_Big_Moment w 2015 to, że był w gorszej formie nie znaczy, że się nie liczy. Wygrana Serba to wygrana wówczas.

W 2009 jak najbardziej - Rafa wycofał się z Wimbledonu po French Open - kontuzję odniósł w półfinale po niebywałym meczu z Djoko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?