La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1788 Culés

0

Co do siatkówki, to wg mnie jeśli Kubiak nie złapie formy, to na IO powinien być rezerwowym. I nie opieram sie tylko na tym meczu z Brazylia, ale chociazby z Rosja tez wiele nie pokazał - jak na poziom, do którego nas przyzwyczaił.

Semeniuk i Leon to póki co podstawa dla mnie po tych meczach w Lidze Narodów. Środek to Kochanowski i Nowakowski. Rozegranie Drzyzga i atak Kurek.

0

@Ojciec5tkidzieci Na jakiej podstawie Nowakowski podstawa? Zagrał po pierwsze mało meczy i to w niepełnym wymiarze, ale jak gra to w zasadzie tylko blok jest ok, gra w ataku czy innych elementach słabo wygląda. Bieniu świetnie w ataku i 2 najlepszy w zagrywce, a w bloku też dobrze wygląda w LN.

0

@Ojciec5tkidzieci przyjęcie zgoda, ale na środku musi grać Bieniek.

0

@priest9999 @FCB24 srodek ma to do siebie, ze jest 3 silnych kandydatow o zblizonym wysokim poziomie i formie(Kłos to oglada plecy pozostalej trojce), jednak dla mnie Nowakowski to typowy zawodnik na wielki turniej. Zagrywki nie ma złej, strasznie niewygodna dla przyjmujacego, swietne czytanie gry i ogromne doswiadczenie.

0

@Ojciec5tkidzieci w pierwszym secie pokazał to doświadczenie w jednej akcji :P Bieniek i Kochanowski muszą grać jeżeli bierzemy pod uwagę formę

1

@Ojciec5tkidzieci Jak można pisać, że nie ma złej zagrywki. Wziąłem statystyki z całego sezonu. Suma zagrywek: 4732, ilość rozegranych setów: 1432. Średnia wykonanych zagrywek na set: 3,3. U Bieńka średnia wyszła: 3,83, u Kochana: 3,82. Widać bardzo dużą różnicę w tym elemencie.

0

@priest9999 Ło, to nie wiedziałem, że całościowo ze statystyk tak duże roznice sa. Piszac post nie bazowałem na statystyce calego sezonu, tylko opieralem sie na obserwacji gry kadry polskiej podczas turnieju w Rimini.
W takim razie zwracam honor. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?