- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1357 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1357 Culés
6
Bilans spotkań Djokovic - Nadal 30-28
0
@mekston trochę wygląda jak wynik meczu piłki ręcznej, jak się dobrze rozpędzą to osiągną wynik meczu NBA :D
0
@mekston W sumie ich mecze były w miarę wyrównane
0
@Encore zależy które i na jakiej nawierzchni. Np. od 2013 roku Nadal nie jest w stanie wygrać seta z Djokovicem na hardzie.
0
@mekston A jaki bilans ma Federer z Rafą I Nole?
0
@mekston Jakby odjąć mączkę, to przewagą Djokovica by była wyraźniejsza.
0
@Encore zależy od nawierzchni i sezonu. Trochę żałuję tych porażek Djokovicia w 2011 z Federerem w RG i ze Stanem w 2015. Mimo że bardziej kibicowałem Federerowi czy Wawrince, to jednak to czego dokonywał Novak w tych sezonach to po prostu ocierało się o jakieś heroiczne dokonania.
1
@Encore negatywny w obu przypadkach. Z Nadalem 16-24, z Djokovicem 23-27. Był taki moment, że Fed ogrywał generalnie Serba, z Nadalem było słabo, a Nadal wolał unikać Djokovica :)
Potem Fed w 2018 co spotykał się z Nadalem to go ogrywał.
1
@daniel32778 jakby odjąć hard to Nadal by prowadził ;) - co to za pomysł żeby "odjąć mączkę" na trawie mają bilans 2-2
0
@mekston Trochę słabo jak na Fedexa ale to pewnie ostatnie lata na minus
1
@Encore Federer Nadal 16:24
Federer Djokovic 23:27
3
@Encore tak, choć też trzeba powiedzieć, że też na początku ogrywał Djokovica spokojnie gdy Djokovic dopiero raczkował w tenisie. Na początku kariery było 7-2 dla Federera.
1
@mekston ogólnie to tak do tego sezonu 2011 (z wyjątkiem zwycięstwa w AO 2008) Djokovic był taki przegrywem w WS zwłaszcza na poziomie 1/2. Coś tam walczył ale z marnym skutkiem. Od 2011 kiedy tam zmienił dietę i poszedł mocno w przygotowanie fizyczne stał się bestią. I tak to się jakoś utrzymuje