- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1426 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1426 Culés
7
Jak na razie deklasacja PiS w Rzeszowie... Tracą ogromnie ważny dla nich bastion i to w pierwszej turze, a jeszcze większa porażka SP i M. Warchoła.
4
@IronSanHybrid Ale, że w TVP o tym cisza? Dziwne...
4
@norbi77 Trzeba anulować, bo przegramy xD
4
@IronSanHybrid @norbi77 Jutro w Wiadomościach..xd
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1623615690YdzEU4Uhuh3gFjoPdRCjar.jpg
6
@tomek8756 Tak będzie jak zawsze: https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/05/PsLn82cnUdFiN3EBRgOuZPNPP4I4Hxza.mp4
1
@IronSanHybrid TVP będzie jutro w formie xd
1
@IronSanHybrid Nie nazwał bym tego stratą bastionu bo nigdy go nie mieli, raczej nie zdobyciem perły w koronie okolicznych ziem.
1
@Gall Stolica Podkarpacia, które jest za PiSem to jak najbardziej bastion.
0
@IronSanHybrid Tadeusz Ferenc w latach 2002–2021 prezydent Rzeszowa.
Przynależność polityczna Sojusz Lewicy Demokratycznej.
Pis powstało pół roku wcześniej.
0
@Gall Kogo poparł? Człowieka z ZP.
1
@IronSanHybrid Tak tu masz rację, ale on potrafił się dogadać z każdym z PSL czy KO, coś co może być wielkim plusem w polityce, zwłaszcza jak chcesz coś zrobić dobrego w swoim mieście to lepiej żyć z władzą dobrze.