La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1703 Culés

0

Świetny mecz Argentyny, szkoda że w ataku impostorzy byli. Tyle okazji, zagrażali ze stałych fragmentów, po akcjach środkiem pola, czy ze skrzydła, a do tego czasami nawet zdarzyło się świetnym długim podaniem (np. Martinez) oraz po przyciśnięciu rywala. Chile zostawiało im masę przestrzenii w środku i za linią obrony, a do tego po pressingiem słabo sobie radzili. W obronie praktycznie świetne zawody. Chile nie było w stanie zagrozić Argentynie praktycznie. Były tylko 2 konkretne kontry z czego 1 zmarnowali koncertowo, a druga... powinna być zneutralizowana, ale Otamendi nie przeciął podania, które powinien przeciąć. Grali świetnie kompaktowo, nie pozwalali na za wiele w środku pola i poza kontrami, to jedynie stałe fragmenty mogły pomóc Chile, a i to nie pomogło. Szkoda remisu, to powinien być wygrany mecz, ale jak wspomniałem, impostorzy w ataku.

0

@Rewolucja123 co znaczy impostorzy

0

@tbas sabotażyści.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?