La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

2

Ronaldo dużo potrzebuje goli żeby mnieć najwięcej strzelonych goli dla reprezentacji? Nie wiem jaka to jest liczba ale fajnie jakby pobił ten rekord. Nie lubię go, ale ost czasy kompletnie mi nie przeszkadza. Pobijanie rekordów przez dwóch kosmitów zawsze cieszy.

0

@Kamiloza91 Sprawdziłem 4 bramki :P

konto usunięte

0

@Kamiloza91 bodajże kilka bramek zostało.

1

@adi7adi8 Czyli na luzie to zrobi.

0

@Kamiloza91 szczerze, to im dłużej go oglądam, tym mniej mi przeszkadza.
W zasadzie nigdy mi nie przeszkadzał na tyle, żeby mieć jakieś żale jak niektórzy kibice bo owszem, irytował czasem swoim zachowaniem, gdy np. nie cieszył sie z bramki gdy ktos inny strzelil w jego druzynie lub masa innych-ale z czasem zrozumiałem że to bierze się z jego ambicji i ten czlowiek to maszyna..Jego cialo i ciezka praca to zywy dowod na to, ze czlowiek moze osiagnac wszystko. Trzeba go podziwiać i tyle, bo dwóch takich crackow na przestrzeni tylu lat co nam Leo i Cr7 fundowali to raczej nie dożyjemy.

1

@KrystianR Dokładnie tak. Szkoda czasu na złe emocje. Piłkarsko dla mnie Measi jest lepszy, ale do Ronaldo pod względem futbolu ma duży szacunek i jest kapitalnym piłkarzem, oboje pobili wiele wspaniałych rekordów i nie ma sensu się licytować, niech pobiją jak najwięcej tych rekordów. To przeżywanie niektórych bo Ronaldo może dojść do finału jest głupie, kompletnie nie wiem czemu niechęć do Portugali, bardzo fajna ekipa, niech nawet obronią ME.

0

@Kamiloza91 nigdy nie lubiłem Portugalii, kojarzą mi się z Figo, Pepe i Ronaldo więc taką topką najbardziej nielubianych przeze mnie piłkarzy. Niemniej do Cristiano mam szacunek ze względu na osiągnięcia, w przeciwieństwie do pierwszego wymienionego xD

0

@FCBMati10 No z tym Pepe i Figo to dobry powód, ale ta obecna Portugalia dla mnie spoko. W sunie nie potrzebnie osądzam, jak ktoś nie lubi to trzeba to zrozumieć. Czemu nie masz szacunku do Messiego? Nie rozumiem.

0

@Kamiloza91 gdzie ja napisałem o Messim? Jedyne co napisałem o braku szacunku dotyczyło Judasza xD

1

@FCBMati10 Sorry, nie zakapowałem XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?