La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1615 Culés

3


Gracias por todo Sergio 16 lat...

0

@AmigoBlancos największy brutal boiskowy

0

@AmigoBlancos ja o nim powiem tak że po wprowadzenou var,zmienił się zaczął skupiać się na grze w piłce i te umiejętności rozwinął.Choćby strzelenie karnych i stał się pozytywnym przywódcą Realu.Myślę że reprezentacja po var miała pozytywny na niego wpływ bo z wrogów miał miał przyjaciół choćby Pique.Potrafił wprowadzić Pedriego do reprezentacji.Widać że dojrzał jako zawodnik i kapitan reprezentacji i Realu.
Choć to przeciwnik Barcy, potrafię tą zmianę w nim dotrzec.Powinien rok czy 2 pograć i odejść do mls.A karierę w Realu powinien zakończyć wppśród kibiców.źle że do tego nie dojdzie i trochę to smutne jak z Suarezem.
Czy będzie miało to piłkarskie znaczenie dla Realu.Widzę 3 obszary mniej główek po dośrodkowaniach mniej strzelonych karnych a on jest w tym aspekcie bliski Lewego.
No pozostaje kwestia przywództwa może Alaba na siebie weźmie ale on jest nowy.Musi wyłonić się lider defensywy.
Ogólnie Real ma bardzo dobrą obronę i jest to najmniejszy problem i myślę że tu sobie bez niego poradzi.Ale brak bramek Ramosa i z karnych i z głowy to tu może być strata.Co do gry w defensywie to Real ma dobrych piłkarzy a nie wiem czy Ramos fizycznie po kontuzji i koronie wróci do siebie 35 lat ma.Strata główna to brak jego ważnych bramek a zdobywanie bramek jest problem Realu.Generalnie przód tył jest dobry.
Trzeba się szykować na odejścia ważnych piłkarzy w ciągu 3 lat
Real- kros, Benzema, Marcelo, Modrić obecnie Ramos
Barca Messi ,Alba , Busi, Pique, Aguero bym dodał
Coś się kończy ,coś się zaczyna.
Ramosowi życzę powodzenia w następnej ekipie.Wzbudzał dużo emocji jest jakiś powodzenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?