- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1080 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1080 Culés
8
Najlepsze państwa do życia! Grupa C
Głosowanie do godziny 18.
https://strawpoll.com/b6k1refjr
Grupa śmierci.
Wczorajsze głosowanie zakończyło się deklasacją Holandii. Wyjście z grupy zapewniła sobie tez... Polska!
https://ibb.co/568q8XW
Oznaczam: @Encore @Nazio87 @SuperPatsonFCB @LeoMessiah @Djzordon @Hubertusk @Puyolex @Gall @Ansufati123 @JoanGamper1899
3
@DaPidejpi Można max 10 oznaczyć. Pomogę:
@Foma @Cley72 @Gadoer @NaFazieHitman @pride1899 @KmN
Polecam usunąć oba.
1
@DaPidejpi A co tam. Wybieram Norwegię gdyż jest tam ładnie i raczej ludzie nie skarżą się na złe warunki ;)
3
@DaPidejpi ulala.
No u mnie Nowa Zelandia. Fajne tereny, spokój, podatkowo nie ma dramatu + j. angielski a nie jakieś norweskie, czy chińskie.
Luksemburg za drogi w życiu. Podatkowo rewelacja.
1
@Rewolucja123 tak, dlatego resztę oznaczonych podaje w odpowiedziach. Wiele osób tak robiło wiec ja również, żeby wszyscy, którzy wyrazili chec uczestniczenia w tym turnieju poprzez komentarz, lub polecenie mieli przypomnienie
1
@DaPidejpi Nasza Polsza tak wysoko
0
@DaPidejpi A będzie Kostaryka?
0
@DaPidejpi Jak sie zorientują strażnicy to beda Ci usuwać ludzi których wolasz^^
1
@DaPidejpi Tak to też nie działa. @wpwelement kiedyś pisał pod moją analizą o tym. Lub w wiadomości prywatnej.
0
@Encore zebrała się Polska husaria
@fcbarcafan19 niestety nie. Grupy jak coś już rozlosowalem przed rozpoczęciem turnieju i zapodałem je na stronie. Łącznie z obu Ameryk są tylko dwa państwa. USA i Kanada
@Rastafarnianin żadnego zbanowanego nie oznaczam z tego co widzę, a niektórzy w swoich seriach tex oznaczają dużo osób wiec na moje tez może przymkną oko :v
0
@Rewolucja123 na turniej może przymkną łoko
0
@DaPidejpi Zdecydowanie Nowa Zelnadia. Drogie życie ale warte tych krajobrazów z min " Władcy Pierścieni " czy raf koralowych do nurkowania.
0
@DaPidejpi Gdyby nie te zasrane pajęczaki i inne tarantule to bym wybrał te Australię, ale nie ma opcji xD Musiałbym się tam urodzić chyba hah