La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1080 Culés

konto usunięte

8

Najlepsze państwa do życia! Grupa C
Głosowanie do godziny 18.

https://strawpoll.com/b6k1refjr
Grupa śmierci.

Wczorajsze głosowanie zakończyło się deklasacją Holandii. Wyjście z grupy zapewniła sobie tez... Polska!
https://ibb.co/568q8XW

Oznaczam: @Encore @Nazio87 @SuperPatsonFCB @LeoMessiah @Djzordon @Hubertusk @Puyolex @Gall @Ansufati123 @JoanGamper1899

3

@DaPidejpi Można max 10 oznaczyć. Pomogę:
@Foma @Cley72 @Gadoer @NaFazieHitman @pride1899 @KmN

Polecam usunąć oba.

1

@DaPidejpi A co tam. Wybieram Norwegię gdyż jest tam ładnie i raczej ludzie nie skarżą się na złe warunki ;)

3

@DaPidejpi ulala.
No u mnie Nowa Zelandia. Fajne tereny, spokój, podatkowo nie ma dramatu + j. angielski a nie jakieś norweskie, czy chińskie.
Luksemburg za drogi w życiu. Podatkowo rewelacja.

konto usunięte

1

@Rewolucja123 tak, dlatego resztę oznaczonych podaje w odpowiedziach. Wiele osób tak robiło wiec ja również, żeby wszyscy, którzy wyrazili chec uczestniczenia w tym turnieju poprzez komentarz, lub polecenie mieli przypomnienie

1

@DaPidejpi Nasza Polsza tak wysoko

0

@DaPidejpi A będzie Kostaryka?

0

@DaPidejpi Jak sie zorientują strażnicy to beda Ci usuwać ludzi których wolasz^^

1

@DaPidejpi Tak to też nie działa. @wpwelement kiedyś pisał pod moją analizą o tym. Lub w wiadomości prywatnej.

konto usunięte

0

@Encore zebrała się Polska husaria
@fcbarcafan19 niestety nie. Grupy jak coś już rozlosowalem przed rozpoczęciem turnieju i zapodałem je na stronie. Łącznie z obu Ameryk są tylko dwa państwa. USA i Kanada
@Rastafarnianin żadnego zbanowanego nie oznaczam z tego co widzę, a niektórzy w swoich seriach tex oznaczają dużo osób wiec na moje tez może przymkną oko :v

konto usunięte

0

@Rewolucja123 na turniej może przymkną łoko

0

@DaPidejpi Zdecydowanie Nowa Zelnadia. Drogie życie ale warte tych krajobrazów z min " Władcy Pierścieni " czy raf koralowych do nurkowania.

0

@DaPidejpi Gdyby nie te zasrane pajęczaki i inne tarantule to bym wybrał te Australię, ale nie ma opcji xD Musiałbym się tam urodzić chyba hah

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?