La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 776 Culés

1

Mimo wszystko będzie brakować Ramosa... Co by nie mówić, lider pełną gębą, jeden z najlepszych obrońców, dodatkowo klasyki bez niego będą jakieś takie mniej emocjonujące. Co by nie mówić obecność Ramosa zawsze dodawała mi dodatkowej ekscytacji podczas klasyków.

I wiem że zaraz znajdzie się tu grupa osób piszących JAK MOŻE BRAKOWAĆ TAKIEGO PRZESTĘPCY ZABÓJCY ZWYRODNIALCA, ale moi drodzy szacunek Ramosowi za te wszystkie lata i osiągnięcia w szeregach rywala się należy.

konto usunięte

3

@Whudi Szacunek dla Ramosa? Nigdy.

2

@Whudi Nie bedzie go brakowac ani odrobine. Niech idzie do usa. Malo ktorymi zawodikami gardze jak nim

0

@tristan87 @Hasszz a tak z ciekawosci, skad az taka nienawisc do czlowieka? xDD za kilka brutalnych fauli i czerwonych kartek?

konto usunięte

2

@Whudi Między innymi.

0

@Whudi Nie szanuje Ramosa ani RM

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?