- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
11
Redzi organizują specjalny stream wspierający dla osób LGBT. Ewidentnie tutaj nie chodzi tylko o biznes i finanse. U Redów pracuje dużo osób z różnych mniejszości i dzięki temu też organizują takie akcje. Pamiętam jak na marszu LGBT w Warszawie też wybrali się sporą grupą, ale o tym wówczas nie mówili (to było przed W3), tylko były to zdjęcia poszczególnych devów.
1
@macio_944 No i elegancko
5
@macio_944 Da się jeszcze zwrócić Wiedźmina i CP na steamie?
1
@Mr8lack Mr8lack, próbuj! :D
2
@macio_944 zobacz proszę ich profil w krajach arabskich i wtedy bardzo szybko spadną ci klapki z oczu. Dostosowywują się do trendów panujących w danym kraju/świecie i nic więcej.
7
@macio_944 no i nie masz racji:
https://x.com/CDPRAR Arabskie
https://x.com/CDPR_RU Ruskie
3
@Explode Oni tylko europejskie LGBT wspierają... ksenofobi
0
@macio_944 W sumie tak z ciekawości. Co oni na tym streamie będą robić ?
0
@Kurkmen @Explode To jest dość logiczne z punktu widzenia biznesowego. Jednak to nie przeczy tezie, że u Redów pracuje dużo takich osób i tam gdzie można to się ogłasza solidarność z tymi osobami. Poza tym myślę, że osoby w Rosji, czy w Arabii, które czują się osobami LGBT również rozumieją sytuację polityczną i biznesową, a i tak czują w jakiś sposób solidarność poprzez główne profile firm na social mediach i ich różne akcje.
PS. Poza tym to ogólnopolska akcja ;)
1
@Kgorecki2500 A tego nie wiem, nie będę mieć jutro czasu by zobaczyć. Informacja tylko w formie ciekawostki ;)
1
@Kurkmen a to nie jest tak, ze firma może ponieść srogie konsekwencje gdyby oficjalnie wspierała mniejszości w krajach arabskich? Nieraz przewijało mi się info o areszcie czy nawet karze śmierci. Może to nie tylko kwestia PR, finansów a również zwyczajnego bezpieczeństwa?
0
@marcin62 Redzi nie mają żadnego oddziału w krajach arabskich, więc jak mieli by dostać karę?
0
@marcin62 @macio_944 Dlatego takie akcje to przeważnie zwykły marketing i tak zwane "sygnalizowanie cnoty". Tam gdzie problem istnieje, a już na pewno na Bliskim Wschodzie, czy choćby w Rosji, to odpuszczamy... bo zyski, bo to nie wypada, bo w sumie bezpieczeństwo naszych zadków. Za to na zachodzie, tam to dopiero pokażemy jacy to jesteśmy pro!!! Tam będziemy radykalni, tam będziemy głośni.
Tylko, że akurat nikt w Europie nie chce zrzucać gejów z budynków, a ogromny problem jest z akceptacja tej mniejszości przez inna mniejszość wyznaniową na zachodzie Europy. Nie twierdzę też, że np. Polska i Polacy są zupełnie bez winy w tej materii, ale ostatnio w tej dyskusji publicznej komuś się pomyliły proporcje i fakty.