La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1283 Culés

9

Nie czaje takich wypowiedzi jak ta Bednarka przed meczem. Jeszcze to odwołanie do polskiej husarii to jest jakaś abstrakcja. Szanse na dobry wynik mamy bliski zero, wiadomo ze musza wierzyć bo jakby nie wierzyli to mogliby nie wychodzić wcale na murawe, ale jego wypowiedz brzmi jakbyśmy naprawdę mieli ogromne szanse w tym meczu. Chłop chyba lubi jak się robi o nim memy bo czuje ze po meczu w sobotę wysyp memów prześmiewczych z tej wypowiedzi wywali w kosmos. Z całym szacunkiem, ale ja uważam ze nie mamy absolutnie żadnej szansy na zwycięstwo w tym meczu, ewentualnie może jak naprawdę się zepną to może nie dostaniemy 4:0. Zbyt wiele razy już wodzili kibiców za nos potem zawodząc na całej lini.

konto usunięte

0

@Janas11224 No a co ma powiedzieć, że będą się modlić żeby nie dostać manity? xD

0

@Janas11224 cała ta nasza kadra narodowa to mem, jeszcze większy od naszej kochanej Barcelony :D

0

@Tales_Omletu w sumie to powinien przeprosić za tamten mecz i powiedzieć ze zrobią wszystki żeby nie zawieźć kibiców, a nie jakieś żałosne teksty o husarii. No proszę cię

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?