La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

2

Odpaliłem sobie skróty z ,, popisów" brutalności Pepe i Ramosa, nie dość ze ciśnienie skoczyło to człowiek sobie przypomniał jakie dwie kreatury ze sobą grały w Realu. Bardzo dobrze ze jednego juz dawno nie ma a drugi odchodzi. Dwaj brutale.

konto usunięte

0

@FCBMati10 najgorsze, że rodzina go wspierała w tym, że niejednemu celowo chciał zrobić krzywdę i to robił.

konto usunięte

0

@FCBMati10 pamiętam do tej pory filmik na YT "Pepe the assassin" xD

0

@EleanoR dużo człowiekowi z głowy powypadalo, ja rozumiem ze z frustracji się ktos przepycha czy coś, ale oni stąpali po rękach, po klatce piersiowej nawet, nie mówię o jakichs łokciach czy kopach z całej siły w piszczele, bo tego to było bardzo dużo. Vidic był waleczny ale grał z respektem a oni to byli chamami najwyżej.
P.S którego rodzina wspierała?

0

@FCBMati10 został casemiro

0

@FCBMati10 Może obejrzyj jak Messi pluje na przeciwnika, albo udającego Albę i Busiego. :d Taka jest piłka. Każdy jest inny. Jednakowoż Pepe nienawidzę.

0

@FCBMati10 a co kawy zabrakło że sobie ciśnienie podnosisz?

0

@Gwyn Casemiro jest irytujący ale to nie ten poziom
@koksik2700 wolę żeby symulowali niż żeby łamali komuś kości bo mają taką chęć, bez porównania
@Bobo25 na yt wyskoczyło to włączyłem, niepotrzebnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?