La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1770 Culés

konto usunięte

1

4

@tristan87 Jakiej zabawy? Przecież jasno dają do zrozumienia ze po Euro podpisze i go zaprezentują. Teraz skupia się na turnieju i to jest najlepsze zachowanie. To już pewniaczek, bardziej powinniśmy się ekscytować sprzedażą, której nie ma póki co.

konto usunięte

1

@kuz Wijnaldum też był "deal done" wg Romano

konto usunięte

4

@Abominacja i się pomylił? No nie bardzo po prostu w ostatnie 5min wpierdzielilo się PSG, tak samo my zrobiliśmy z Malcomem

konto usunięte

0

@Ghotti No nie pomylił się, ale kto wie kto może się tutaj wpierdzielić w ostatnie 5 minut.

konto usunięte

0

@Ciule123 wiadomo wszystko się może zdarzyć dopóki papier niepodpisany

0

@Ciule123 Już PSG próbowało, ale Depay odmówił. Romano podał taką informację kilka dni temu.
Nie ma takiej możliwości, żeby Depay do nas nie przyszedł. Będzie naszym piłkarzem prędzej czy później.

0

@Abominacja Ale Gini nie mówił na konferencji, że chce grać dla Koemana i wystarczy poczekać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?