- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1314 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1314 Culés
0
Niech laporta robi wszystko zeby tego de paula wyciagnac. Chlopak biega za 2 i z de jongiem moglby zdominowac srodek.
0
@amanter Przede wszystkim, to mógłby za Busiego ktoś być w końcu. W apsekcie rozgrywania mam na myśli.
0
@amanter Jak Busi schodzi na dalszy plan to nie głupi pomysł grać ulubioną taktyką Koemana 4-2-3-1. Frenkie z jakimś innym box to box + przed nimi np Coutinho czy Pedri a nawet Messi.
0
@matirix20 Żadnego ustawienia na 2 DP. Frenkie zostawia dziury, a De Paul nie wydaje się takim typowym DP z umiejętnościami do ryzgrywania.
0
@amanter a on do Juve nie idzie?
0
@Rewolucja123 Busi to powinien być 1 rezerwowy, ktoś kto uspokoi gre po wejściu. Pedri ma predyspozycje do rozrywania piłek. Według mnie nam jest potrzebny defensywny pomocnik, jak Locatelli.
0
@puyol_presidend5 atletico
0
@kamilop Nam potrzeba 2 rozgrywających + Leo w tym aspekcie. Póki co jest Busi i Pedriz który jeszcze łapie to wszystko. Jak nie chcemy Sergio, to typowy kasujący DP i Frenkie wypada wtedy lub idzie na f9. Dlaczego Frenkie? Bo on w Barcy nie pokazał, że mógłby być rozgrywającym.
0
@Rewolucja123 Frenkie jest kluczowy dla Barcelony, ale to jest box2box, kapitalny zresztą. Pedri zaś gra wyżej, więc aż się prosi o klasycznego defensywnego pomocnika za Busiego. Kogoś kto będzie trzymał swojej pozycji, i będzie grał między linią obrony, a pomocy. Chyba że Koeman dalej będzie grał 5 z tyłu.
0
@kamilop Ale potem wracamy do punktu wyjścia. Frenkie w tskiej sytuacji na f9. Nie można opierać gry ns tylko 2 rozgrywających, a zwłaszcza jak jeden ma 18-19 lat.
0
@amanter no właśnie pamiętam gościa z czasów w Valencii. Ja akurat miałem to szczęście, że jak go oglądałem zawsze wyglądał dość dobrze, ale generalnie to chyba nie poradził sobie skoro tak łatwo i za małe pieniądze go oddali. Czasami tak jest, że ludzie są skrojeni pod jakiś konkretny klub/taktykę/trenera i obawiam się że z De Paulem może być dokładnie tak jak np. z Coutinho (tylko tańsza zabawka)
0
@amanter a romano przypadkiem nie mówił, że done deal do atleti? Nie ma co się nastawiać