La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

6

Hiszpania taktyka na tiki takę

Polska taktyka na lagę

Ależ to będą taktyczne szachy, uczta dla kibica ;)

0

@IronSanHybrid chłopie. Jak nie masz zamiaru kibicować to już skończ z takimi tekstami

5

@Gwyn Bo co? Kibicowanie, a realne patrzenie to dwie różne sprawy, naucz się tego.

0

@IronSanHybrid od kiedy kibicowanie to pisanie co 2 post że Polska jest chujowa i przewali 4:0?

0

@Gwyn No, a to nie prawda? Co nie zmienia faktu, że im kibicuję.

0

@IronSanHybrid jaka prawda? Oglądałeś mecz który jeszcze się nie odbył? Po prostu skończ.

konto usunięte

3

@Gwyn czemu tak boli cie prawda?

0

@Gwyn Oglądałem dużo meczy tej kadry by wiedzieć czego się spodziewać. Jak tam Słowacja?

0

@IronSanHybrid a to Barcelona zawsze wygrywa ze słabszymi na papierze zespołami? Śmieszny jesteś mówiąc że kibicujesz Polsce jednocześnie mówiąc przed meczem ze są beznadziejni. Może i zagrają słabo i przegrają, ale póki co nie masz prawa mówić że to "prawda że przewalą 4:0" bo to prawda póki co nie jest

1

@Gwyn śmieszny to Ty jesteś. Każdy może mieć swoje zdanie i mam prawo pisać co chce. Kibicuje im, ale patrzę realnie na to co gramy. Nie interesuje mnie Twoje zdanie xD

0

@IronSanHybrid realnie xD ponizasz się albo inny mecz oglądasz typie, bo ja widzę 0:0

0

@Gwyn Powtarzam jak tam Słowacja? Chlopie zachowujesz się jak wyborcy PiSu dla których jest tylko jedna prawda objawiona i nikt nie może podchodzić inaczej do danej sprawy. Wygramy to będę się cieszył (co nie zmienia faktu, że byłbym w szoku).

0

@IronSanHybrid jak tam Barcelona po meczu z celtą? Przegrali? Uuu a przecież byli lepsi

0

@Gwyn co ma piernik do wiatraka gdzie Barca, a gdzie nasza repka xD. No cyk 0:1...

0

@IronSanHybrid bo 1:0 w 26 minucie to już koniec meczu... Dobra. Nie ma co gadać z kibicem który jest pewny przegranej przed meczem i nawet nie ma nadziei

0

@Gwyn Pozdrawiam ;)

0

@IronSanHybrid i co 1:1

1

@Gwyn No i super!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?