La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

1

Podobało mi się wczoraj bardzo zachowanie Modera przy bramce naszej. Miał na plecach dwóch Hiszpanów, a mimo to bez kupy w majtkach odwrócił się, podał do Józwiaka i padł gol po dośrodkowaniu. Jestem przekonany ze w tym momencie Krychowiak albo by tą piłkę stracił, albo by wycofał jak najszybciej do tyłu. Szkoda tego karnego bo byłby to naprawdę swietny mecz jego, choć i tak według mnie bardzo na plus.

konto usunięte

0

@Janas11224 Bereszynski przejął rolę Krychowiaka. Słaby mecz.

0

@Janas11224 ale chyba to Klich dał do Jóźwiaka a nie moder

0

@Janas11224 No nie przesadzajmy, oprócz tej akcji bardzo przeciętny mecz i kilka groźnych strat przed własnym polem karnym, które lepiej dysponowany rywal mógł wykorzystać.

0

@Mroziu Jestem prawie pewny ze był to Moder

0

@Janas11224 No to się mylisz. Moder się obrócił przebiegł kilka metrów podał do Klicha ten rozciągnął grę do boku do Jóźwiaka który wrzucił z pierwszej piłki na głowę Lewandowskiego

0

@Mroziu aaa racja racja, to o czym pisze jest o Moderze ale zapomniałem ze tam jeszcze było jedno podanie przez Jóźwiakiem
https://streamable.com/z1r47s

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?